.


Opublikowano: 2014-04-23

Rożnowa: Pijany wiózł kolegę poszukiwanego przez policję


Minionej nocy /22.05.14r./ o godz. 23:40 policja otrzymała zgłoszenie, że po drogach miejscowości Rożnowa porusza się bmw, którego kierowca jest pijany.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Policjanci niezwłocznie udali się do tej miejscowości i po chwili zatrzymali kierującego bmw odpowiadającemu opisowi w zgłoszeniu. Badanie potwierdziło przypuszczenia co do stanu trzeźwości kierującego. Okazało się, że 23-latek ma 1,3 promila alkoholu.


.......  Wśród dwójki pasażerów jadących razem z nim był poszukiwany przez policję mężczyzna, który został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Kierujący bmw odpowiadał będzie za jazdę pod wpływem alkoholu za co grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.  

Wypadek w Bilczycach – fiat zderzył się z motorem

 


Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce