.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2019-06-12

Rozpoczęły się prace na ul. Kościuszki. Kierowców czekają utrudnienia.Wczoraj rozpoczęły się prace na ul. Kościuszki w Wieliczce. Natomiast już od jutra kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami ponieważ wprowadzany ma być ruch wahadłowy na poszczególnych odcinkach tej ulicy.


Ul. Kościuszki ma być częściowo zamykana na kilkudziesięciu metrowych odcinkach gdzie będzie obowiązywał ruch wahadłowy. Prace będą prowadzone na odcinku około pół kilometra od ronda na ul. Krakowskiej do skrzyżowania z ulicą Sadową. Modernizacja tego traktu obejmie m.in. poszerzenie drogi do 6 m, budowę chodnika, ścieżki rowerowej oraz przebudowę przepustu, pojawi się nowe oświetlenie przejścia dla pieszych w okolicy Lidla. Droga zyska nową nawierzchnię.

Za około 2 miesiące rozpoczną się pracę przy budowie nowego przepustu pod drogą. W związku z tym ul. Kościuszki zostanie całkowicie zamknięta na około 3 miesiące na odcinku od ronda na ul. Krakowskiej do ul. św. Barbary. W związku z zamknięciem ulicy Kościuszki wprowadzony zostanie objazd ulicami Ochota, Kasztanowa, Sadowa – bez ograniczeń tonażowych i ul. Matejki.
   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki