.
Opublikowano: 2009-12-19

Ruszył Bazar Powiatowy – kupuj lub sprzedawaj


Dzisiejszego dnia został uruchomiony internetowy Bazar Powiatowy. Od teraz mieszkańcy nie tylko Wieliczki ale również bliższych czy dalszych okolic, mogą zupełnie bezpłatnie, w łatwy i bezproblemowy sposób zamieszczać ogłoszenia kupna lub sprzedaży towarów za pośrednictwem Internetu.  

Portal WieliczkaCity.pl uruchomił właśnie nową, bezpłatną platformę handlową skierowaną dla mieszkańców nie tylko naszego powiatu. Bazar Powiatowy jest zupełnie bezpłatny. Nie są pobierane żadne opłaty za zamieszczanie ogłoszeń czy prowizje od sprzedaży. Ogłoszenia można zamieszczać w łatwy i szybki sposób, bez procesu rejestracji. Zapraszamy wszystkich do korzystania z nowej usługi handlowej naszego portalu. Bazar powiatowy znajduje się w tym miejscu.

Już jutro natomiast na łamach naszego portalu zostanie uruchomiony „Rynek Pracy”. W miejscu tym użytkownicy odwiedzający nasz portal znajdą aktualne oferty pracy z Wieliczki oraz okolic.
 Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce