. carrefour


Opublikowano: 2009-12-19

Ruszył Bazar Powiatowy – kupuj lub sprzedawaj


Dzisiejszego dnia został uruchomiony internetowy Bazar Powiatowy. Od teraz mieszkańcy nie tylko Wieliczki ale również bliższych czy dalszych okolic, mogą zupełnie bezpłatnie, w łatwy i bezproblemowy sposób zamieszczać ogłoszenia kupna lub sprzedaży towarów za pośrednictwem Internetu.  

Portal WieliczkaCity.pl uruchomił właśnie nową, bezpłatną platformę handlową skierowaną dla mieszkańców nie tylko naszego powiatu. Bazar Powiatowy jest zupełnie bezpłatny. Nie są pobierane żadne opłaty za zamieszczanie ogłoszeń czy prowizje od sprzedaży. Ogłoszenia można zamieszczać w łatwy i szybki sposób, bez procesu rejestracji. Zapraszamy wszystkich do korzystania z nowej usługi handlowej naszego portalu. Bazar powiatowy znajduje się w tym miejscu.

Już jutro natomiast na łamach naszego portalu zostanie uruchomiony „Rynek Pracy”. W miejscu tym użytkownicy odwiedzający nasz portal znajdą aktualne oferty pracy z Wieliczki oraz okolic.
 Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych