.


leroy merlinkabaret

Opublikowano: 2012-09-13

Rzucił megafonem w nadjeżdżający pociąg


Wczoraj /12.09.12r./ około godz. 18:15 przez Węgrzce Wielkie przejeżdżał pociąg towarowy relacji Brzeszcze – Tarnów Mościce. Podczas mijania peronu pomocnik maszynisty zauważył siedzących na peronie dwóch nastolatków.

Po chwili jeden z nich rzucił w czoło lokomotywy jakimś przedmiotem. Pomocnik maszynisty widząc co się dzieje krzyknął do stojącego obok kolegi, żeby uważał i natychmiast włączył hamulec. Tym przedmiotem był stary metalowy megafon. Na skutek uderzenia rozbita została przednia szyba kabiny maszynisty. W zdarzeniu ucierpiał pomocnik maszynisty /29 lat/. Mężczyzna z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia sprawców zdarzenia. Sprawca odpowiadał będzie za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz za uszkodzenie mienia.

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki