bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-09-05

Salt MineCup 2020W najbliższą niedzielę, 6 września, kilkanaście drużyn z regionu stanie do rywalizacji o miano najlepszej w tegorocznym turnieju piłki nożnej Salt MineCup. Pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany organizatorom – zawody odbędą się z mniejszym rozmachem, w okrojonym składzie i z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.


Kilkuset młodych zawodników zagra na murawie KS Górnik Wieliczka o medale, a także po to, by gromadzić turniejowe doświadczanie. Najlepsze zespoły otrzymają unikatowe solne puchary. Trofea powstały w pracowni wielickich górników-rzeźbiarzy, którzy włożyli w nie wiele serca.

Współorganizatorem Salt MineCup 2020 jest Kopalnia Soli „Wieliczka”. Kopalnia już po raz kolejny włącza się w przygotowanie tego wyjątkowego turnieju łączącego zamiłowanie do sportu z działalnością charytatywną.
   Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU