.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-08-08

Salty Inspirations Jazz Festival 2019 - relacjaW ten weekend na Rynku Górnym w Wieliczce królował jazz. Za nami druga edycja Salty Inspirations Jazz Festival, podczas której na plenerowej scenie w centrum miasta wystąpili: trio jazzowe „Chopin na strunach” w składzie Romuald Erenc, Piotr Rodowicz, Maciej Strzelczyk oraz wybitny kompozytor, pedagog, pianista i wizjoner polskiego jazzu – Leszek Kułakowski z zespołem w programie „Love Song”.


Nad całym wydarzeniem ze sceny czuwała Elżbieta Lewicka – dziennikarka muzyczna z Radia Rzeszów, która nie tylko w oryginalny sposób zaprezentowała artystów, ale również prowadziła publiczność przez meandry świata jazzu.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


Salty Inspirations Jazz Festival 2019 - relacja - zobacz zdjęcia   

Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem