.
dacia

partnerrtv

dacia

Opublikowano: 2017-11-20

SIATKÓWKA. Zwycięstwo Seniorek i Juniorek MKS MOS WieliczkaW sobotę 18 listopada 2017 r. w hali sportowej SP1 w Wieliczce, Seniorki MKS MOS Wieliczka pokonały 3:0 zespół OGNIWO Piwniczna Zdrój i jest to już 4 wygrana w 1 Lidze Małopolskiej Siatkówki Kobiet, po wcześniejszym zwycięstwie z zespołem Trefl Proxima Kraków II, Wisłą Kraków i Gas Rozwój Szerzyny.


Zespół MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria, Mika Julia, Drej Agnieszka, Drej Monika, Niedzielska Emilia, Hebda Julia, Małota Patrycja, Górska Izabela, Piekarniak Anna, Kyrcz Agnieszka, Seweryn Klaudia, Tyrańska Wiktoria.

Natomiast w niedzielę 19 listopada 2017r. w hali sportowej SP1 w Chrzanowie, Juniorki MKS MOS Wieliczka pokonały 3:0 zespół PMOS Chrzanów i jest to już 6 zwycięstwo w tym sezonie. Zespół Juniorek MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria, Dubiel Natalia, Drej Agnieszka, Drej Monika, Niedzielska Emilia, Hebda Julia, Małota Patrycja, Górska Izabela, Wójtowicz Agnieszka, Sikora Karolina, Kyrcz Agnieszka, Kowalska Aleksandra, Kardyś Marcelina.

Zespół Seniorek i Juniorek MKS MOS Wieliczka prowadzony jest przez trenera Artura Stryszowskiego, a wszystkie dziewczęta uczęszczają na zajęcia organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.

MOS Wieliczka

 
SIATKÓWKA. Zwycięstwo Seniorek i Juniorek MKS MOS Wieliczka - zobacz zdjęcia


   
Jarmark Świąteczny w Solnym Mieście  
Data: 17 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w Jarmarku Świątecznym, organizowanym przez Centrum „Solne Miasto”, w dniu 17 grudnia (niedziela) 2017 r. , w godzinach 11:00 – 17:00.
Jarmark Świąteczny w Solnym Mieście
7R Solna Wieliczka - E.Leclerc Radomka Radom  
Data: 16 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na ostatni w tym roku mecz naszej drużyny 7R Solna Wieliczka. 16 grudnia zmierzymy się z zespołem E.Leclerc Radomki Radom. Rozpoczęcie meczu o godzinie 18:00. Biorąc pod uwagę fakt, że po 11 kolejkach obydwa zespoły zgromadziły taką samą ilość punktów, zapowiada się ostra rywalizacja i walka o każdy punkt.
7R Solna Wieliczka - E.Leclerc Radomka Radom