.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-01-19

Siercza otworzyła swoje serca dla Kacperka - zebrano ponad 23 tysiące!17 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Sierczy odbył się koncert charytatywny „Gwiazdkowe Granie” dla 13-miesięcznego Kacperka Ryło, który potrzebuje najdroższego leku świata wartego 8 mln zł.


W przygotowania do tego przedsięwzięcia zaangażowali się pracownicy Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy, mając za sobą wsparcie Dyrekcji. Organizatorkami i pomysłodawczyniami koncertu była Katarzyna Cholewa i Grażyna Woźniak. Nie musiały długo namawiać koleżanek do pomocy. Zainteresowanie i chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu przerosło wszelkie oczekiwania. Liczba firm przekazujących przedmioty, vouchery oraz bony rosła z dnia na dzień , a ich wartość zaskakiwała. W akcję zaangażowało się Szkolne Koło Wolontariatu, uczniowie, Rada Rodziców oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Koncert rozpoczął się występem Orkiestry Dętej ze Świątnik Górnych, a następnie swoje umiejętności wokalne, instrumentalne i taneczne zaprezentowali uczniowie, rodzice, a nawet dziadkowie. W trakcie imprezy odbywała się sprzedaż cegiełek, które brały udział w losowaniu przeszło 300 nagród losowanych do późnych godzin. Na tłumnie przybyłych gości czekał domowy poczęstunek. Można było skosztować pyszności ofiarowanych przez ludzi dobrego serca. Zakończenie imprezy odbyło się w tanecznych rytmach , którym towarzyszyło serduszkowe konfetti dla Kacperka. Udało się wspólnie zebrać 23 232,25 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie i dołożyli swoją cegiełkę do zebranej kwoty.
SP Siercza


Siercza otworzyła swoje serca dla Kacperka - zebrano ponad 23 tysiące! - zobacz zdjęcia   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020