.


leroy merlin

festiwal


kabaret

Opublikowano: 2015-02-20

Skoczkowie narciarscy na 9. Memoriale w Wieliczce? Maciej Kot na pewno!


Podczas zbliżającego się 9. Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który odbędzie się w Wieliczce za nieco ponad miesiąc będziemy mieli okazję na własne oczy zobaczyć jak za kierownicą radzi sobie Maciej Kot.

 
Reprezentant Polski w skokach narciarskich nie kryje swojej wielkiej pasji do rajdów samochodowych. W ubiegłym roku odebrał licencję rajdowca, a pod koniec marca, podczas tej największej imprezy motoryzacyjnej w Wieliczce będziemy mogli zobaczyć Macieja Kota w akcji, pokonującego trasę tegorocznego Memoriału. Nieoficjalnie wiadomo, że trwają również rozmowy z innymi skoczkami narciarskimi jak chociażby z Piotrem Żyłą. Ta postać jest również bardzo dobrze znana wszystkim fanom skoków narciarskich. Co prawda nie posiada on licencji rajdowca, ale niewykluczone, że pojawi się na tegorocznym memoriale jako gość, a może pokusi się o rolę pilota? Jakie jeszcze nazwisko kojarzy się zarówno z rajdami jak i skokami narciarskimi? Oczywiście Adam Małysz. Z nim również trwają rozmowy mające na celu ściągniecie naszego mistrza na wielicki memoriał, jednak nic konkretnego jeszcze nie wiadomo. Pewne jest jedno, Maciej Kot pojedzie w Wieliczce podczas 9. Memoriału J. Kuliga i M. Bublewicza swoim Mitsubishi Lancerem.

Przypomnijmy, tegoroczny dziewiąty już Memoriał odbędzie się w Wieliczce w dniach 28/29 marca 2015 roku. Trasa sobotniego prologu będzie się różniła od ubiegłorocznej. Kierowcy podczas jednego przejazdu aż dwukrotnie przejadą m.in. przez Rynek Górny. Na trasie będą mieli do pokonania m.in. szykanę oraz beczkę. Niedzielne, główne zawody odbędą się na trasie bardzo zbliżonej do ubiegłorocznej, modyfikacje trasy są nieznaczne, aczkolwiek wystarczyły aby cały dystans wydłużyć o około 150 metrów. Dla kibiców jest to niewątpliwie bardzo dobra wiadomość.

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki