.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2020-06-13

Skoczył z mostu do rzeki. Niedoszłego samobójcę uratował świadek zdarzenia.14 czerwca br., około godz. 21, dyżurny Komisariatu Policji w Gdowie otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który w miejscowości Klęczana, skoczył z mostu do rzeki.


Jak ustalili funkcjonariusze Komisariatu Policji w Gdowie, którzy błyskawicznie przyjechali na miejsce, świadkiem zdarzenia a zarazem osobą, która uratowała 31- letniego mężczyznę, był 38- latek z gminy Łapanów, który w chwili zdarzenia, przejeżdżał przez most. Zauważył on, jak 31 -letni mężczyzna przechodzi przez barierkę i skacze do rzeki. Natychmiast powiadomił służby ratownicze o zaistniałym zdarzeniu, po czym sam rzucił się na pomoc 31- latkowi wskakując do wody i wyciągając go na brzeg. Dzięki jego ofiarności oraz zachowanej zimnej krwi, udało uratować się niedoszłego samobójcę , który z obrażeniami kończyny dolnej, został przetransportowany do jednego z pobliskich szpitali.

KPP Wieliczka   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki