.
wse

wse


Opublikowano: 2017-03-10

ŚLADAMI TAJEMNIC: „Krzyż i Dharma”Cykl ŚLADAMI TAJEMNIC: zapraszamy na film w reżyserii Jarosława Mańki i Macieja Grabysy pt. „Krzyż i Dharma”, którego głównym bohaterem jest ojciec Jan Paweł Konobrodzki z opactwa Benedyktynów w Tyńcu.


Historia jego podróży do Tybetu i Nepalu, gdzie przez ponad rok zgłębiał tajemnice wschodniej religii i równocześnie duchowa wyprawa na pogranicze chrześcijaństwa i buddyzmu to pretekst do pytań o podobieństwa i różnice między nimi, a równocześnie między dwoma sposobami na życie, które z nich wynikają. Projekcja filmu z udziałem autorów: 17 marca o godzinie 17:30 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/

   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
V Ogólnopolska Noc Bibliotek  
Data: 5 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Występ kabaretu AD HOC, strefa HI-TECH, warsztaty z robotyki, walki robotów, możliwość zabawy dronami, laserem, okularami VR czy drukarką 3D to tylko niektóre z atrakcji jakie Wielicka Biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
V Ogólnopolska Noc Bibliotek