.
dacia

Opublikowano: 2017-10-12

Śmierć na placu budowy w centrum Wieliczki. Mężczyzna remontujący Pałac Przychockich spadł z drabiny.Wczoraj tj. 11 października około godziny 9:00 doszło do wypadku na placu budowy przy wielickim rynku. Mężczyzna pracujący przy rewitalizacji Pałacu Przychockich spadł z drabiny i stracił przytomność.


Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 9:00 na placu budowy przy Rynku Górnym w Wieliczce. Jak poinformowała serwis WieliczkaCity.pl asp. Magdalena Chwastek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, 55-letni pracownik schodząc z drabiny zasłabł i spadł z wysokości około 1,5 metra. Mężczyzna stracił przytomność i nie dawał oznak życia. Na miejscu pojawiły się m.in. jednostki straży pożarnej. Strażacy wraz z Zespołem Ratownictwa Medycznego prowadzili resuscytację. Po około 50 minutach lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon mężczyzny.


   
Wieczór z kryminałem  
Data: 27 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

27 października 2017 zapraszamy na moc kryminalnych atrakcji: spotkanie z pisarzem kryminałów Markiem Krajewskim, detektywistyczny escape-room, spotkanie z policjantami posługującymi się dronem oraz współpracującymi z psem policyjnym i inne ciekawostki zawodu detektywa.
Wieczór z kryminałem
Spektakl „Senior w podróży”  
Data: 20 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają na spektakl pt.: „Senior w podróży”
Spektakl „Senior w podróży”