.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-12-31

Śmiertelne potrącenie w Sułkowie i przygnieciony mężczyzna w MietniowieW ostatnich dniach w naszym regionie doszło do dwóch wypadków z czego jeden z nich zakończył się tragicznie.


W niedzielę 29 grudnia w miejscowości Sułków zginął 21-letni pieszy. Do zdarzenia doszło około godziny 5:00 rano. Jak wstępnie ustalono, pieszy szedł prawą stroną jezdni i wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód kierowany również przez 21-latka. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do drugiego zdarzenia doszło wczoraj, 30 grudnia w Mietniowie. Koparka podczas wykonywania prac przewróciła się przygniatając jej operatora. Mężczyzna trafił do szpitala.
   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020