bmw


.


leroy merlin

wse

kabaret

Opublikowano: 2019-12-31

Śmiertelne potrącenie w Sułkowie i przygnieciony mężczyzna w MietniowieW ostatnich dniach w naszym regionie doszło do dwóch wypadków z czego jeden z nich zakończył się tragicznie.


W niedzielę 29 grudnia w miejscowości Sułków zginął 21-letni pieszy. Do zdarzenia doszło około godziny 5:00 rano. Jak wstępnie ustalono, pieszy szedł prawą stroną jezdni i wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód kierowany również przez 21-latka. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do drugiego zdarzenia doszło wczoraj, 30 grudnia w Mietniowie. Koparka podczas wykonywania prac przewróciła się przygniatając jej operatora. Mężczyzna trafił do szpitala.
   

Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016