.
dacia

Opublikowano: 2018-04-15

Śmiertelny wypadek w Łazanach. Motocyklista zginął na miejscu. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala.Dziś, tj. 15 kwietnia 2018 roku, około godziny 16:30 doszło w miejscowości Łazany (gmina Biskupice) do tragicznego wypadku w wyniku którego zginął motocyklista.


Do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem doszło dzisiaj, około godziny 16:30 na drodze wojewódzkiej 966 w miejscowości Łazany. Dwudziestokilkuletni motocyklista był reanimowany przez przybyłe na miejsce Zespoły Ratownictwa Medycznego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować, lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon. W wypadku ucierpiała również kobieta w ciąży - pasażerka samochodu osobowego, została ona przewieziona do szpitala. Na miejscu pracowały Zespoły Ratownictwa Medycznego, jednostki OSP z Łazan oraz Trąbek oraz JRG Wieliczka i policja. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Również wczoraj, tj. 14 kwietnia około godziny 19:20 w miejscowości Przebieczany doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. W wyniku zderzenia zostały ranne dwie osoby. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby trafiły do szpitala.   

NOC W MEDIATECE!  
Data: 6 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają serdecznie wszystkich czytelników i mieszkańców na Noc w Mediatece, która rozpocznie się w dniu 6 października (sobota) 2018 r., o godzinie 19:00 w Wielickiej Mediatece, na Placu Skulimowskiego 3.
NOC W MEDIATECE!
VI NOCNY RODZINNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ  
Data: 6 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zaprasza na VI NOCNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, który odbędzie 6 października 2018 r. Start o godz. 18.00 na Rynku Górnym w Wieliczce.
VI NOCNY RODZINNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ