.
carrefour

intermarche


Opublikowano: 2018-04-15

Śmiertelny wypadek w Łazanach. Motocyklista zginął na miejscu. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala.Dziś, tj. 15 kwietnia 2018 roku, około godziny 16:30 doszło w miejscowości Łazany (gmina Biskupice) do tragicznego wypadku w wyniku którego zginął motocyklista.


Do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem doszło dzisiaj, około godziny 16:30 na drodze wojewódzkiej 966 w miejscowości Łazany. Dwudziestokilkuletni motocyklista był reanimowany przez przybyłe na miejsce Zespoły Ratownictwa Medycznego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować, lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon. W wypadku ucierpiała również kobieta w ciąży - pasażerka samochodu osobowego, została ona przewieziona do szpitala. Na miejscu pracowały Zespoły Ratownictwa Medycznego, jednostki OSP z Łazan oraz Trąbek oraz JRG Wieliczka i policja. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Również wczoraj, tj. 14 kwietnia około godziny 19:20 w miejscowości Przebieczany doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. W wyniku zderzenia zostały ranne dwie osoby. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby trafiły do szpitala.
   
Na „ Dachu Sahary”  
Data: 17 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na kolejne w cyklu Spotkanie PodRóżne pt. „Na dachu Sahary”, które odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 17:00, w sali na poddaszu. Gośćmi klubu podróżnika będą Jan i Jolanta Szuro, którzy przedstawią zakończoną sukcesem pierwszą polską wyprawę na najwyższy szczyt Sahary – EmiKoussi.
Na „ Dachu Sahary”
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza  
Data: 6-8 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Tegoroczny, 12. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza odbędzie się w Wieliczce w dniach 7 – 8 kwietnia. Dzień wcześniej będzie miało miejsce badanie techniczne.
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza