.
Opublikowano: 2011-11-21

Śmiertelny wypadek w Niepołomicach - zginął pieszy


Wczoraj w naszym powiecie wielickim doszło do kolejnego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Tym razem jednak w zdarzeniu nie brały udziału dwa samochody, a jeden i pieszy, który niestety zginął na miejscu.

Wczoraj /20.11.11r./ około godz. 16:25 w Niepołomicach doszło do wypadku drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kierujący Renault, jadąc od Szarowa w kierunku Krakowa, potrącił pieszego, który prawdopodobnie wtargnął na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód. Na miejscu podjęte zostały próby reanimacji 68-letniego mężczyzny. Niestety mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Kierujący renault /54 lata, mieszkaniec Krakowa/ był trzeźwy. Policja zabezpieczyła samochód do badania przez biegłego specjalistę.Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika