.


leroy merlinkabaret

Opublikowano: 2011-11-21

Śmiertelny wypadek w Niepołomicach - zginął pieszy


Wczoraj w naszym powiecie wielickim doszło do kolejnego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Tym razem jednak w zdarzeniu nie brały udziału dwa samochody, a jeden i pieszy, który niestety zginął na miejscu.

Wczoraj /20.11.11r./ około godz. 16:25 w Niepołomicach doszło do wypadku drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kierujący Renault, jadąc od Szarowa w kierunku Krakowa, potrącił pieszego, który prawdopodobnie wtargnął na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód. Na miejscu podjęte zostały próby reanimacji 68-letniego mężczyzny. Niestety mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Kierujący renault /54 lata, mieszkaniec Krakowa/ był trzeźwy. Policja zabezpieczyła samochód do badania przez biegłego specjalistę.7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki