. carrefour

cotton
Opublikowano: 2017-10-23

Solna Ściana - turniej wspinaczkowy dla dzieciZapraszamy na RUNDĘ II zawodów wspinaczkowych SOLNA ŚCIANA - już 29 października na hali sportowej Solnego Miasta.


To już drugie zawody w ramach Turnieju SOLNA ŚCIANA. Zawody tak jak poprzednim razem przeprowadzone w formule „na trudność” z asekuracją górną (wędka). Dla roczników do 2006r będą przygotowane osobne drogi eliminacyjne oraz finał. Zawody przeznaczone są dla wszystkich dzieci. Tak dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z wspinaniem jak i dla tych którzy już marzą o karierze zawodniczej. Dla młodszej grupy przygotowane będą dwie drogi eliminacyjne o trudnościach III i VI oraz finał VI.1 . Grupa starsza eliminacje odpowiednio VI.1 oraz VI.2 i finał VI.3. (wycenę trudności prosimy traktować orientacyjnie bo ostatecznie nie wiadomo co wyjdzie, na pewno nie będzie trudniej).

Szczegółowe informacje oraz program zawodów dostępne są tutaj

ZAPISY: uks.zawody@sp-siercza.pl
   

Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego