. carrefour


Opublikowano: 2017-10-23

Solna Ściana - turniej wspinaczkowy dla dzieciZapraszamy na RUNDĘ II zawodów wspinaczkowych SOLNA ŚCIANA - już 29 października na hali sportowej Solnego Miasta.


To już drugie zawody w ramach Turnieju SOLNA ŚCIANA. Zawody tak jak poprzednim razem przeprowadzone w formule „na trudność” z asekuracją górną (wędka). Dla roczników do 2006r będą przygotowane osobne drogi eliminacyjne oraz finał. Zawody przeznaczone są dla wszystkich dzieci. Tak dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z wspinaniem jak i dla tych którzy już marzą o karierze zawodniczej. Dla młodszej grupy przygotowane będą dwie drogi eliminacyjne o trudnościach III i VI oraz finał VI.1 . Grupa starsza eliminacje odpowiednio VI.1 oraz VI.2 i finał VI.3. (wycenę trudności prosimy traktować orientacyjnie bo ostatecznie nie wiadomo co wyjdzie, na pewno nie będzie trudniej).

Szczegółowe informacje oraz program zawodów dostępne są tutaj

ZAPISY: uks.zawody@sp-siercza.pl
   

IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych
9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando