. carrefour


Opublikowano: 2017-10-11

Spektakl „Senior w podróży” dla wielickich seniorówBurmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają na spektakl pt.: „Senior w podróży”


20 października obchodzimy Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na spektakl pt. „Senior w Podróży”, który zaprezentuje grupa słowno – muzyczna „Salon” Skawińskiego Stowarzyszenia Klubu Seniora „Seniorek” ze Skawiny. Zespół działa od 3 lat, a swoje programy prezentuje na terenie Miasta i Gminy Skawina z okazji różnych uroczystości. Mamy nadzieję, że swoim optymizmem i chęcią do działania zmotywują, zarówno wielickich seniorów, jak i wszystkie osoby przebywające na widowni. Na spektakl zapraszamy 20 października w Sali Magistratu o godz. 16:00. Wstęp Wolny!

Więcej informacji:
P i MBP w Wieliczce
Ul. Żwirki i Wigury 2
32 – 020 Wieliczka
Tel. 12-278-30-75 (wew. 21)
e-mail: biblioteka@biblioteka.wieliczka.eu

Zapraszamy!
DK
 
Spektakl „Senior w podróży” dla wielickich seniorów - zobacz zdjęcia   

IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych
9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando