. carrefour

cotton
Opublikowano: 2017-10-11

Spektakl „Senior w podróży” dla wielickich seniorówBurmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają na spektakl pt.: „Senior w podróży”


20 października obchodzimy Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na spektakl pt. „Senior w Podróży”, który zaprezentuje grupa słowno – muzyczna „Salon” Skawińskiego Stowarzyszenia Klubu Seniora „Seniorek” ze Skawiny. Zespół działa od 3 lat, a swoje programy prezentuje na terenie Miasta i Gminy Skawina z okazji różnych uroczystości. Mamy nadzieję, że swoim optymizmem i chęcią do działania zmotywują, zarówno wielickich seniorów, jak i wszystkie osoby przebywające na widowni. Na spektakl zapraszamy 20 października w Sali Magistratu o godz. 16:00. Wstęp Wolny!

Więcej informacji:
P i MBP w Wieliczce
Ul. Żwirki i Wigury 2
32 – 020 Wieliczka
Tel. 12-278-30-75 (wew. 21)
e-mail: biblioteka@biblioteka.wieliczka.eu

Zapraszamy!
DK
 
Spektakl „Senior w podróży” dla wielickich seniorów - zobacz zdjęcia   

Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego