.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-03-18

Spłonął dom w Sygneczowie - rodzina nie ma gdzie mieszkać. Trwa zbiórka na odbudowę domu!10 marca 2020 roku w Sygneczowie doszło do pożaru starego młyna z wydzieloną częścią mieszkalną. Na szczęście w pożarze nikomu nic się nie stało, jednak budynek został zniszczony i nie nadaje się do zamieszkania.


Jak informuje st. kpt. Michał Masternak z Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce, w działaniach udział brały zastępy PSP z Wieliczki, OSP Chorągwica, OSP Czarnochowice, OSP Podstolice, OSP Wieliczka, Pogotowie Energetyczne, oraz Policja. W wyniku zniszczeń cześć budynku objętego pożarem nie nadaje się do zamieszkania, został wydany zakaz użytkowania obiektu.

W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka na budowę nowego domu dla rodziny, która straciła dach nad głową. Więcej na ten temat oraz możliwość przekazania dowolnej kwoty na rzecz rodziny z Sygneczowa znajdziecie na stronie zrzutki – kliknij tutajSpłonął dom w Sygneczowie - rodzina nie ma gdzie mieszkać. Trwa zbiórka na odbudowę domu! - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki