.
wse

wse


Opublikowano: 2017-05-10

SPOTKAJMY SIĘ NA WIELICKIM RYNKU!Już 14 maja Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce startuje po raz trzeci z projektem RYNEK W CENTRUM KULTURY. Przed nami pięć miesięcy dobrej zabawy – na mieszkańców będą czekać na wielickim rynku pokazy filmowe, cykl koncertów, spektakle oraz warsztaty dla dzieci.


Podczas tej edycji na plenerowej scenie usłyszymy m.in. KATARZYNĘ OLEŚ – BLACHĘ, JACKA WÓJCICKIEGO, AGNIESZKĘ GROCHOWICZ, KATARZYNĘ ŻAK, zespół CHARAKTER, a także piosenki z repertuaru KABARETU STARSZYCH PANÓW, ANNY GERMAN i MARKA GRECHUTY; w ramach cyklu: W GABINECIE FILMOWYCH CIENI obejrzymy takie kinowe hity jak: ZIEMIA OBIECANA w reż. Andrzeja Wajdy czy LABIRYNT FAUNA Guillerma del Toro. Ponadto na najmłodszych będą czekać warsztaty ART-EKO w ramach 12. FESTIWALU ŚWIĘTA OGRODÓW oraz wiele innych atrakcji.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/
   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów