.
Opublikowano: 2017-05-10

SPOTKAJMY SIĘ NA WIELICKIM RYNKU!Już 14 maja Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce startuje po raz trzeci z projektem RYNEK W CENTRUM KULTURY. Przed nami pięć miesięcy dobrej zabawy – na mieszkańców będą czekać na wielickim rynku pokazy filmowe, cykl koncertów, spektakle oraz warsztaty dla dzieci.


Podczas tej edycji na plenerowej scenie usłyszymy m.in. KATARZYNĘ OLEŚ – BLACHĘ, JACKA WÓJCICKIEGO, AGNIESZKĘ GROCHOWICZ, KATARZYNĘ ŻAK, zespół CHARAKTER, a także piosenki z repertuaru KABARETU STARSZYCH PANÓW, ANNY GERMAN i MARKA GRECHUTY; w ramach cyklu: W GABINECIE FILMOWYCH CIENI obejrzymy takie kinowe hity jak: ZIEMIA OBIECANA w reż. Andrzeja Wajdy czy LABIRYNT FAUNA Guillerma del Toro. Ponadto na najmłodszych będą czekać warsztaty ART-EKO w ramach 12. FESTIWALU ŚWIĘTA OGRODÓW oraz wiele innych atrakcji.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/
   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych