.
Opublikowano: 2014-12-09

Spotkania ze św. Mikołajem - relacja


Jak co roku, 6 grudnia święty Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych, którzy zgromadzili się w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce oraz w Świetlicach Środowiskowych w Janowicach,

fot. CKiT

Sułkowie i Lednicy Górnej. Wizytę wyczekiwanego gościa poprzedziły spektakle teatralne dla dzieci, które wprowadziły maluchy w nastrój radosnego oczekiwania na upragnione prezenty. W każdym z tych miejsc święty Mikołaj pojawił się w towarzystwie sympatycznego Aniołka lub Elfa, którzy pomagali przy wręczaniu upominków. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone pięknymi podarunkami, stanowiącymi nagrodę za grzeczne zachowanie przez cały rok.

CKiT

Spotkania ze św. Mikołajem - relacja - zobacz zdjęciaKabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów