.
partneragd

carrefour


Opublikowano: 2018-05-10

Spotkanie autorskie z Wojciechem Jagielskim19 maja, o godz. 13:00 zapraszamy do Kampusu Wielickiego na spotkanie autorskie z Wojciechem Jagielskim, reporterem, dziennikarzem, byłym korespondentem wojennym, autorem książek Modlitwa o deszcz, Wieże z kamienia, Nocni Wędrowcy, Wypalanie traw, Wszystkie wojny Lary, Na wschód od zachodu, zajmującym się problematyką Afryki, Azji Środkowej i Kaukazu.


Rozmowę poprowadzi Katarzyna Pruszkowska-Sokalla, a wydawnictwo ZNAK zapewni możliwość zakupienia książek autora. Na spotkanie z autorem obowiązuje wstęp wolny. Pana Wojciecha Jagielskiego będziemy gościć dzięki uczestnictwu wielickiej biblioteki w programie Dyskusyjnych Klubów Książki, realizowanym i finansowanym przez Instytut Książki.

Zapraszamy: 19 maja 2018, godz. 13:00, Kampus Wielicki, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105 w Wieliczce, niedaleko pętli MPK Wieliczka Kampus, wstęp wolny.

Spotkanie odbędzie się w ramach 8. Wielickiego Dyktanda, na które serdecznie zapraszamy. Na sam konkurs obowiązuje jednak rejestracja – więcej informacji oraz regulamin znajdziecie TUTAJ.

Dołącz do naszych wydarzeń na Facebooku:

8. Wielickie Dyktando

Spotkanie z Wojciechem Jagielskim
   
Dzień Dziecka w Kopalni Soli „Wieliczka”  
Data: 2-3 czerwca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Dzień, a właściwie Dni Dziecka, bowiem w tym roku kopalnia zaprasza najmłodszych na piknik 2 i 3 czerwca. Przez cały weekend w godzinach 11.00-18.00 w Parku św. Kingi nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Wstęp wolny.
Dzień Dziecka w Kopalni Soli „Wieliczka”
Wielicki Dzień Dziecka w \"Solnym Mieście\"  
Data: 27 maja 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Już 27 maja odbędzie się Wielicki Dzień Dziecka w Solnym Mieście. Od godziny 12:00 na najmłodszych będzie czekało mnóstwo atrakcji. Szczegółowy program tego wydarzenia znajdziecie na plakacie poniżej.
Wielicki Dzień Dziecka w \"Solnym Mieście\"