. majowapark

Opublikowano: 2019-02-22

Spotkanie z Kulturą Rumunii w WieliczceBurmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Towarzystwo Polsko-Rumuńskie w Krakowie zapraszają na wyjątkowe "Spotkanie z Kulturą Rumunii w Wieliczce", które odbędzie się 2 marca o 16:00 i 14 marca o 18:00 w Wielickiej Mediatece, Pl. M. Skulimowskiego 3.


W programie:

- Wernisaż wystawy “100 lat sojuszu polsko-rumuńskiego”
- Koncert artystów z Rumunii:

▪️ Zespół Pieśni i Tańca Doruri Sătmărene (Tęsknoty Satmareńskie),
▪️ Soliści: George Negrea i Diu Oșan,
▪️ Soliści: Valentin i Cătălin Feher ,
▪️ Zespół folkowy Pro Music. - - - - -

14 marca /czwartek/
Wieczór rumuński / Wielicka Mediateka / - 18.00 - gawęda o podróżach do Rumunii zabytkowymi samochodami prowadzenie Michał Sowa i Monika Stefańczyk, - 19.00 - projekcja rumuńskich filmów krótkometrażowych.

   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.