bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-09-13

Startują nowe treningi taneczno-gimnastyczne w Wieliczce jakich jeszcze nie byłoZapisz dziecko ma zajęcia próbne! W Kampusie Wielickim już w czwartek 24 września godz. 17.30 odbędą się pierwsze próbne treningi zorganizowane przez znany klub Lady Fitness. Będą to zajęcia dla dziewcząt od 6 roku życia i młodzieży chcącej spróbować swoich sił w tańcu, gimnastyce i elementach akrobatyki.


Klub cieszy się dużą sławą i dobrymi opiniami na arenie ogólnopolskiej, ale nie tylko ponieważ swoje placówki i zawodników z powodzeniem prowadzi także w Krakowie, Myślenicach i Suchej Beskidzkiej, oraz szkołach i przedszkolach. Trenerzy to osoby z doświadczeniem, wykształceniem sportowo-pedagogicznym oraz przede wszystkim pasją, która powoduje że zależy im aby podopieczni czynili postępy i jeśli jest to ich celem występowali na pokazach i zawodach. Wśród największych sukcesów klubu są tytuły Mistrzyń Polski już u siedmiolatki począwszy, na Mistrzostwach Europy młodzieży skończywszy, a to wszystko w sportach taneczno-gimnastycznych i sylwetkowych/fitness.

„W Wieliczce rozpoczniemy od grupy rekreacyjnej i zaawansowanej z podziałem na wiek która chciałaby spróbować swoich sił w tańcu sportowym z elementami gimnastyki (cheerleadingu sportowym i show dance z przyborami). Pojawiają się już głosy chętnych o dodatkowe uzupełniające treningi gym&acro czyli nasz autorski program treningów akrobatyki i gimnastyki, a to wszystko pod okiem Mistrzyni Kraju w Gimnastyce,, - mówią organizatorzy.

Zainteresowanie pojawia się nie tylko że względu na renomę klubu i szerokie możliwości dołączenia amatorów, oraz zaawansowanych ale atrakcyjną cenę zajęć. Jeśli uda się uzbierać ambitnych chętnych pierwsze występy planowane są już w listopadzie. Na pierwsze próbne darmowe zajęcia należy jednak zapisać się i pojawić koniecznie z kartą dot. Covid. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność. Więcej informacji uzyskać można na www.ladyacademy.szkola.pro oraz dzwoniąc na wskazany na stronie internetowej numer telefonu od pon do pt godz. 10 do 15. Zachęcamy do nie przegapienia tej okazji, oraz polubienie Facebooka gdzie ukazywać się będą aktualności i konkursy dla klubowiczów https://www.facebook.com/LadyfitnessWieliczka/artykuł sponsorowany   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU