.
dacia

dacia

partnerrtv

Opublikowano: 2017-12-12

Stracił panowanie nad samochodem i doprowadził do czołowego zderzenia. Poszkodowane zostało dziecko i trzy osoby dorosłe.W sobotę, 9 grudnia w miejscowości Zagórzany doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku czołowego zderzenia ranne zostały cztery osoby.


Kierowca samochodu marki Audi jadąc w stronę Gdowa stracił panowanie nad samochodem w wyniku czego znalazł się na przeciwległym pasie ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia. Kierowca jednego z samochodów został uwieziony wewnątrz. Strażacy uwolnili go za pomocą specjalistycznych urządzeń hydraulicznych. W wyniku wypadku poszkodowane zostały cztery osoby w tym dziecko. Utrudnienia na drodze trwały ponad dwie godziny. Na miejscu pracowały jednostki OSP z Gdowa, JRG Wieliczka oraz pogotowie ratunkowe i policja.
   


Królewski Bal 2018  
Data: 3 lutego 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Królewski Bal, który odbędzie się 3 lutego (sobota) 2018roku w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO w Wieliczce.
Królewski Bal 2018
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie  
Data: 14 stycznia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na pierwszy mecz w tym roku naszej drużyny 7R Solna Wieliczka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 stycznia o godzinie 17:00 w hali Solnego Miasta. Wstęp wolny!
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie