.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-05-23

Strażacy pracują od 1:00 w nocy. Zalane m.in. domy, ulice, piwnice w Wieliczce i okolicy. Zobacz zdjęcia.W niedzielę 19 maja po przejściu intensywnych opadów deszczu Wieliczka oraz okolice zostały zalane dwa razy w ciągu jednego dnia. Dziś sytuacja się powtórzyła. Po nocnych opadach deszczu zarówno centrum Wieliczki jak i okolice ponownie zostały zalane przez wodę. Po raz drugi ucierpiała również siedziba OSP Wieliczka która zalała woda ze stawu pod Baranem.


Strażacy m.in. z KP PSP w Wieliczce pracują od godziny 1:00 w nocy. Podobnie jak w niedzielę zalane zostało centrum Wieliczki, DK 94 pod wiaduktem kolejowym jak i pobliskie miejscowości. Strażacy mają dużo pracy m.in. w Czarnochowicach, Śledziejowicach, Mietniowie, Zabawie, Kokotowie, Małej Wsi czy Strumianach. W dwóch ostatnich miejscowościach problemem była rzeka Zabawka, która wyszła z koryta. Na wielu drogach nadal zalega m.in. błoto pozostawione przez wodę, ale na chwilę obecną wszystkie ważniejsze trakty są przejezdne.


Strażacy pracują od 1:00 w nocy. Zalane m.in. domy, ulice, piwnice w Wieliczce i okolicy. Zobacz zdjęcia. - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki