.
Opublikowano: 2013-09-17

Strona solnemiasto.eu zablokowana przez Google – może stanowić zagrożenie dla komputera


Wczoraj strona Solnego Miasta znajdująca się pod adresem www.solnemiasto.eu została przez Google uznana za mogącą stanowić zagrożenie dla naszego komputera. Zarówno, gdy będziemy chcieli wejść na stronę Solnego Miasta poprzez wyszukiwarkę Google czy też bezpośrednio w wyszukiwarce wpisywać jej adres na ekranie monitora zobaczymy ostrzeżenie.
Co Google mówi nam na stronie diagnostycznej witryny solnemiasto.eu? Robot Google ostatni raz odwiedził ową witrynę wczoraj to jest 16 września 2013 roku. Wyświetlono 20 stron i wyświetlenie jednej z nich spowodowało pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. M.in. taka informacja widnieje na stronie diagnostycznej.


.......  Zarówno Google jak i zdrowy rozsądek radzi, aby dopóki problem nie zostanie rozwiązany przez administratorów witryny Solnego Miasta, nie ignorować tego ostrzeżenia i nie wchodzić na tą stronę gdyż może ona stanowić pewnego rodzaju zagrożenie dla naszego komputera. Poniżej zamieszczamy screen’y ekranu z owymi ostrzeżeniami, które pokazują się gdy chcemy wejść na stronę solne miasto.eu  

Prestiżowa nagroda Google eMiasta dla Wieliczki!

 

Strona solnemiasto.eu zablokowana przez Google – może stanowić zagrożenie dla komputera - zobacz zdjęcia

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce