. carrefour


Opublikowano: 2013-09-17

Strona solnemiasto.eu zablokowana przez Google – może stanowić zagrożenie dla komputera


Wczoraj strona Solnego Miasta znajdująca się pod adresem www.solnemiasto.eu została przez Google uznana za mogącą stanowić zagrożenie dla naszego komputera. Zarówno, gdy będziemy chcieli wejść na stronę Solnego Miasta poprzez wyszukiwarkę Google czy też bezpośrednio w wyszukiwarce wpisywać jej adres na ekranie monitora zobaczymy ostrzeżenie.
Co Google mówi nam na stronie diagnostycznej witryny solnemiasto.eu? Robot Google ostatni raz odwiedził ową witrynę wczoraj to jest 16 września 2013 roku. Wyświetlono 20 stron i wyświetlenie jednej z nich spowodowało pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. M.in. taka informacja widnieje na stronie diagnostycznej.


.......  Zarówno Google jak i zdrowy rozsądek radzi, aby dopóki problem nie zostanie rozwiązany przez administratorów witryny Solnego Miasta, nie ignorować tego ostrzeżenia i nie wchodzić na tą stronę gdyż może ona stanowić pewnego rodzaju zagrożenie dla naszego komputera. Poniżej zamieszczamy screen’y ekranu z owymi ostrzeżeniami, które pokazują się gdy chcemy wejść na stronę solne miasto.eu  

Prestiżowa nagroda Google eMiasta dla Wieliczki!

 

Strona solnemiasto.eu zablokowana przez Google – może stanowić zagrożenie dla komputera - zobacz zdjęcia

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych