.
Opublikowano: 2019-04-02

Sukces Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai na Mistrzostwach Makroregionu Południowego30 marca w hali ZSL w Leżajsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W turniejach startowało łącznie 243 zawodników z 34 klubów z Małopolski Podkarpacia i województwa Świętokrzyskiego zrzeszonych w Polskim Związku Karate.


Sędzią głównym był shihan Robert Kopciowski z Wieliczki, a organizatorem Leżajski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Dariusza Burdę. Oficjalnego otwarcia zawodów w asyście prezesa leżajskiego klubu Pana Mirosława Hołdy i zaproszonych gości dokonał poseł na sejm obecnej kadencji Pan Jerzy Paul.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai, którzy zdobyli 4 medale, w tym 1 złoty (Martyna Kubik 2.kyu- Kumite Juniorek -60kg) oraz 3 brązowe (Milena Sarkowicz 2.kyu - Kumite Juniorek -55kg / Sandra Maśnica 3.kyu - 3 miejsce kata juniorek / Aleksandra Pieprzyca - 3 miejsce kumite juniorek młodszych.) Gratulujemy i zapraszamy do wspólnego treningu w wielickim, koźmickim i nowohuckim dojo.

Osu!

WKKK

 
Sukces Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai na Mistrzostwach Makroregionu Południowego - zobacz zdjęcia   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych