. carrefour

cotton
Opublikowano: 2019-04-02

Sukces Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai na Mistrzostwach Makroregionu Południowego30 marca w hali ZSL w Leżajsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W turniejach startowało łącznie 243 zawodników z 34 klubów z Małopolski Podkarpacia i województwa Świętokrzyskiego zrzeszonych w Polskim Związku Karate.


Sędzią głównym był shihan Robert Kopciowski z Wieliczki, a organizatorem Leżajski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Dariusza Burdę. Oficjalnego otwarcia zawodów w asyście prezesa leżajskiego klubu Pana Mirosława Hołdy i zaproszonych gości dokonał poseł na sejm obecnej kadencji Pan Jerzy Paul.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai, którzy zdobyli 4 medale, w tym 1 złoty (Martyna Kubik 2.kyu- Kumite Juniorek -60kg) oraz 3 brązowe (Milena Sarkowicz 2.kyu - Kumite Juniorek -55kg / Sandra Maśnica 3.kyu - 3 miejsce kata juniorek / Aleksandra Pieprzyca - 3 miejsce kumite juniorek młodszych.) Gratulujemy i zapraszamy do wspólnego treningu w wielickim, koźmickim i nowohuckim dojo.

Osu!

WKKK

 
Sukces Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai na Mistrzostwach Makroregionu Południowego - zobacz zdjęcia   

Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego