.


praca man

kabaret

Opublikowano: 2019-04-02

Sukces Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai na Mistrzostwach Makroregionu Południowego30 marca w hali ZSL w Leżajsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W turniejach startowało łącznie 243 zawodników z 34 klubów z Małopolski Podkarpacia i województwa Świętokrzyskiego zrzeszonych w Polskim Związku Karate.


Sędzią głównym był shihan Robert Kopciowski z Wieliczki, a organizatorem Leżajski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Dariusza Burdę. Oficjalnego otwarcia zawodów w asyście prezesa leżajskiego klubu Pana Mirosława Hołdy i zaproszonych gości dokonał poseł na sejm obecnej kadencji Pan Jerzy Paul.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai, którzy zdobyli 4 medale, w tym 1 złoty (Martyna Kubik 2.kyu- Kumite Juniorek -60kg) oraz 3 brązowe (Milena Sarkowicz 2.kyu - Kumite Juniorek -55kg / Sandra Maśnica 3.kyu - 3 miejsce kata juniorek / Aleksandra Pieprzyca - 3 miejsce kumite juniorek młodszych.) Gratulujemy i zapraszamy do wspólnego treningu w wielickim, koźmickim i nowohuckim dojo.

Osu!

WKKK

 
Sukces Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai na Mistrzostwach Makroregionu Południowego - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki