.
Opublikowano: 2019-01-07

Sukces zespołu rocznik 2004 UKS REGIS WIELICZKADuży sukces osiągnęli w mijający weekend kadeci B UKS REGIS WIELICZKA (2004 i młodsi). Na turnieju półfinałowym PYHH w Katowicach i Tychach zdobyli wysokie trzecie miejsce w stawce ośmiu zespołów, pokonując w walce o brąz drużynę MOSM Bytom 44-35.


W pozostałych spotkaniach zespól REGIS w meczach grupowych uległ UKS 27 KATOWICE 38-60 oraz pokonał PKK 99 Pabianice oraz 74-71 Niedźwiadki Przemyśl. W meczu o awans do finału turnieju przegraliśmy z jego zwycięzcą 60-73. W meczu o 3 miejsce prowadziliśmy od samego początku i przez cały mecz kontrolowaliśmy to spotkanie. Punkty zdobyli : Busz 23, Smagur 11, Kozioł 6, Nosal 2 oraz Bankowicz 2. Grali również; Śliwa, Szczupacki, Sporysz, Dumka i Ignac. Nasi zawodnicy zdobyli też nagrody indywidualne. Zdecydowanie najlepszym strzelcem Turnieju został Aleksander Busz, zdobywca 135 punktów w pięciu meczach, co daje średnią 27 punktów na mecz! Do piątki All Stars wybrany został Kacper Smagur, a wyróżnienie trenera otrzymał Bartosz Kozioł. Zespół trenera H.Sołtysika awansował równocześnie do finału nieoficjalnych MP U -15, które odbędą się w Wielkopolsce w maju lub czerwcu. W pierwszych meczach turnieju brali również udział: M.Kołaczkowski, J.Pisarski i Ł.Siemieniec. W turnieju zwyciężył zespół MOSM Tychy pokonując w finale UKS 27 Katowice. Kolejne miejsca zajęli: 5
Niedzwiadki Hensfort Przemyśl, 6 ŁKS Łódź, 7 PKK 99 Pabianice i 8 Pogoń Ruda Śląska.

MOS Wieliczka

   

Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce
Festiwal Muzyki Organowej i...  
Data: 18 sierpnia 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na trzecią odsłonę Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Wieliczce, podczas której rozbrzmią utwory z repertuaru J. S. Bacha, H. Purcella i innych kompozytorów.
Festiwal Muzyki Organowej i...