bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-08-21

Summer Music Festival Wieliczka 2020 – zobacz programPolskie Towarzystwo Straussowskie – organizator corocznej edycji Summer Music Festival poinformował dziś, że tegoroczna edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 29 sierpnia - 5 września.


Jak mówią organizatorzy: „Pomimo wszystkich przeciwności jakie zgotował nam ten rok, muzyka znowu wypełni Wieliczkę i mamy nadzieję, przyciągnie wszystkich, którym jej brakuje.” Poniżej zamieszczamy plakat ze szczegółowym programem Summer Music Festival Wieliczka 2020.


Summer Music Festival Wieliczka 2020 - program
(kliknij na plakat, aby powiększyć)
   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU