.
Opublikowano: 2014-05-19

SUPER rodzice SUPER nastolatków! Nowy cykl warsztatów dla rodziców dzieci nastoletnich


Dział dziecięco – młodzieżowy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza rodziców nastolatków na cykl trzech spotkań warsztatowych, które odbędą się 27 maja, 10 i 24 czerwca 2014r o godzinie 18:00 w budynku biblioteki (sala na poddaszu)

fot. materiały PiMBP w Wieliczce

Wiek nastoletni to wiek niezwykle trudny nie tylko dla rodziców czy też opiekunów ale w szczególności dla samego nastolatka. Organizując tego typu warsztaty pragniemy pomóc budować wzajemne relacje rodzica z dzieckiem, czego pomocnym narzędziem mogą stać się cenne wskazówki i porady.


.......  Jesteś rodzicem nastolatka? Chcesz poprawić wzajemne relacje? Weź udział w warsztatach, które poprowadzą wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy oraz psychologowie stowarzyszenia SIEMACHA.

Pierwsze spotkanie (27 maj) poświęcone będzie współczesnym zagrożeniom nastolatków (internet, zaburzenia odżywiania, samookaleczenia) - identyfikowanie sygnałów, strategie radzenia sobie - kiedy i w jaki sposób reagować?  

Wielickie Dyktando 2014 - zapisz się!

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do osób koordynujących warsztaty: Pauliny Wandas i Katarzyny Piątek tel. 012/270-30-75, 278-15-65 lub e-mail dzialdzieciecy@biblioteka.wieliczka.eu

Udział bezpłatny, prosimy o zapisyKabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów