. carrefour


Opublikowano: 2018-10-18

Supermani z Woli Batorskiej wcale nie noszą peleryny!Czy chcecie zobaczyć jak wygląda prawdziwy Superman? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyjcie do jednej z klas w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej. Mamy ich tam aż sześciu! Prawdziwy superbohater, to nie ten, który nosi pelerynę, lecz… kamizelkę odblaskową!


Dbając o bezpieczeństwo innych, promuje postawę godną naśladowania. Mając na uwadze to, jak ważnym jest bycie widocznym, uczniowie klasy IVb – 2.10.2018 r. - postanowili urządzić Odblaskowy Dzień Chłopaka. Mimo że obchody tego święta zostały przesunięte, chłopcy z zadowolonymi minami prezentowali otrzymane kamizelki i portrety, które wykonały dla nich koleżanki z klasy, a następnie pozowali do sesji prezentującej ich wyjątkowe części ubioru. Nasza szkoła – już kolejny raz – czynnie włącza się w Małopolski Konkurs Odblaskowa Szkoła, więc na każdym kroku dbamy o to, co najważniejsze – bezpieczeństwo - włączając ideę projektu w wiele zarówno większych, jak i mniejszych przedsięwzięć odbywających się na terenie placówki.

Justyna Bielec
nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej
im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej
   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych