.
wse

wse


Opublikowano: 2018-10-18

Supermani z Woli Batorskiej wcale nie noszą peleryny!Czy chcecie zobaczyć jak wygląda prawdziwy Superman? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyjcie do jednej z klas w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej. Mamy ich tam aż sześciu! Prawdziwy superbohater, to nie ten, który nosi pelerynę, lecz… kamizelkę odblaskową!


Dbając o bezpieczeństwo innych, promuje postawę godną naśladowania. Mając na uwadze to, jak ważnym jest bycie widocznym, uczniowie klasy IVb – 2.10.2018 r. - postanowili urządzić Odblaskowy Dzień Chłopaka. Mimo że obchody tego święta zostały przesunięte, chłopcy z zadowolonymi minami prezentowali otrzymane kamizelki i portrety, które wykonały dla nich koleżanki z klasy, a następnie pozowali do sesji prezentującej ich wyjątkowe części ubioru. Nasza szkoła – już kolejny raz – czynnie włącza się w Małopolski Konkurs Odblaskowa Szkoła, więc na każdym kroku dbamy o to, co najważniejsze – bezpieczeństwo - włączając ideę projektu w wiele zarówno większych, jak i mniejszych przedsięwzięć odbywających się na terenie placówki.

Justyna Bielec
nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej
im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej


leader wieliczka


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce