.
Opublikowano: 2013-11-27

Świetna postawa Wiktorii Król na zawodach we Wrocławiu


Wiktoria Król z reprezentacją województwa małopolskiego wywalczyła 24.11.2013r.we Wrocławiu na Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w JUDO (reprezentacji województw) WICEMISTRZOSTWO POLSKI.Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w JUDO / fot. P. Król

Wiktoria otrzymała od trenera kadry wojewódzkiej trudne zadanie walk w kategorii do 70 kg. czyli walczyła z zawodniczkami cięższymi od siebie o ok.10kg.Stało się to konieczne ponieważ w naszym województwie nie ma zawodniczki w tej kat.wagowej i wiekowej , która mogła by walczyć z najlepszymi w Polsce. Trener zaufał Wiktorii powierzając jej to trudne zadanie pomimo , że jej kategoria to do 63kg. a Wiktoria nie dosyć , że nie zawiodła trenera i drużyny to stała się bardzo pewnym jej punktem .


.......  Trzeba podkreślić , że Wiktoria pozostawiła w pokonanym polu między innymi Oliwię Wożniak aktualną Mistrzynię Polski Młodziczek w kategorii do 70kg.reprezentującą województwo Śląskie oraz wygrała w sumie 3 walki z 4 zapewniając tym samym bardzo ważne punkty dla swojej drużyny.  

Srebrny Medal dla Wiktorii Król z Wieliczki

 
Jest to Wielki Sukces zawodniczki z Wieliczki , która na co dzień trenuje u bardzo cenionego i charyzmatycznego trenera UKS JUDO WOLBROM Czesława Łaksy 7 DAN (pierwszy w historii Polskiego Judo wicemistrz Europy) , bez którego Wiktoria Król pomimo niewątpliwego talentu do Judo nie osiągała by takich sukcesów.


Świetna postawa Wiktorii Król na zawodach we Wrocławiu - zobacz zdjęcia