. carrefour


Opublikowano: 2019-05-16

Sylwia Grzeszczak zaśpiewa w Wieliczce podczas Dni św. Kingi 2019Tegoroczną gwiazdą Dni św. Kingi będzie Sylwia Grzeszczak - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity.


W tym roku Dni św. Kingi odbędą się w dniach 20 -21 lipca i jak zawsze nie zabraknie atrakcji jak konkursy, pokazy, koncerty czy wesołe miasteczko. Niewątpliwie największą atrakcją będzie koncert Sylwii Grzeszczak. Impreza odbędzie się podobnie jak w latach poprzednich na parkingu miejskim przy ulicy Dembowskiego.   

9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando
Rozmowy przy wspólnym stole...  
Data: 29 maja 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: dzieci, młodzież, dorosłych na czwarte spotkanie w cyklu: "Rozmowy przy wspólnym stole - NIE MA DZIECI, SA LUDZIE, które odbędzie się w Wielickiej Mediatece, w dniu 29 maja 2019 roku, o godzinie 10:00. W rozmowie gościnny udział wezmą dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Wieliczce.
Rozmowy przy wspólnym stole...