.
dacia

partnerrtv

dacia

Opublikowano: 2017-11-30

Sypnęło śniegiem w WieliczceDziś pojawił się w Wieliczce pierwszy śnieg w tym sezonie. Rano, za oknem było już biało, a z każdą kolejną godziną śniegu tylko przybywało.


Obecnie w centrum Wieliczki, przynajmniej te główne ulice nie wyglądają źle, przeważnie są czarne. Nieco inaczej wygląda sytuacja na tych mniejszych ulicach gdzie można spotkać spore ilości błota pośniegowego. Nieco gorzej wyglądają chodniki czy to te na osiedlach czy wzdłuż głównych ulic, np. Piłsudskiego, gdzie jest ślisko i zalega tam sporo błota i śniegu. Jak piszą mieszkańcy, rano sytuacja wyglądała gorzej np. na zjeździe z Chorągwicy do Tomaszkowic, gdzie auta miały problemy z jazdą pod górę.

 
Sypnęło śniegiem w Wieliczce - zobacz zdjęcia


   
Jarmark Świąteczny w Solnym Mieście  
Data: 17 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w Jarmarku Świątecznym, organizowanym przez Centrum „Solne Miasto”, w dniu 17 grudnia (niedziela) 2017 r. , w godzinach 11:00 – 17:00.
Jarmark Świąteczny w Solnym Mieście
7R Solna Wieliczka - E.Leclerc Radomka Radom  
Data: 16 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na ostatni w tym roku mecz naszej drużyny 7R Solna Wieliczka. 16 grudnia zmierzymy się z zespołem E.Leclerc Radomki Radom. Rozpoczęcie meczu o godzinie 18:00. Biorąc pod uwagę fakt, że po 11 kolejkach obydwa zespoły zgromadziły taką samą ilość punktów, zapowiada się ostra rywalizacja i walka o każdy punkt.
7R Solna Wieliczka - E.Leclerc Radomka Radom