.


kabaret

Opublikowano: 2019-10-22

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce chce zwyciężyć w konkursie Empiku i otrzymać 1000 książek! Pomóż w głosowaniu!Ciężarówka z tysiącem książek może przyjechać do Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieliczce, która bierze udział w kolejnej edycji konkursu Empiku - „Tysiąc powodów by czytać”.


Głosowanie rozpocznie się już 24 października i potrwa do 28 listopada. W tym czasie, codziennie można oddać jeden głos na jedną szkołę, która została zgłoszona do konkursu.

Jak można pomóc wielickiej „trójce” w zdobyciu 1000 nowych książek do szkolnej biblioteki?

- ściągnąć na swój telefon darmową aplikację Empik
- zalogować się lub zarejestrować w programie Mój Empik
- odszukać ikonę konkursu „Tysiąc powodów by czytać”
- spośród wielu zgłoszonych szkół wybrać Szkołę Podstawową nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieliczce
- oddać swój głos na SP3 codziennie aż do 28 listopada

Rejestracja w programie Mój Empik jest darmowa i nie wymaga dokonywania jakichkolwiek zakupów. Alert aplikacji może nam przypomnieć o codziennym oddawaniu głosu na SP3. Aplikację można pobrać np. ze strony Empiku – tutaj.

Czy szkole z Wieliczki uda się zwyciężyć i zdobyć 1000 nowych książek dla swoich uczniów zależy tylko od Państwa i ilości głosów jakie oddacie. Głosować można codziennie do 28 listopada. Z jednego telefonu można dziennie oddać jeden głos. Zachęćcie do tego całą swoją rodzinę i wszystkich znajomych.

W poprzedniej edycji konkursu „Tysiąc powodów by czytać”, 1 z 12 szkół, które zwyciężyły w konkursie była Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach. Pisaliśmy o tym tutaj.


Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce chce zwyciężyć w konkursie Empiku i otrzymać 1000 książek! Pomóż w głosowaniu! - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki