.


Opublikowano: 2019-10-22

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce chce zwyciężyć w konkursie Empiku i otrzymać 1000 książek! Pomóż w głosowaniu!Ciężarówka z tysiącem książek może przyjechać do Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieliczce, która bierze udział w kolejnej edycji konkursu Empiku - „Tysiąc powodów by czytać”.


Głosowanie rozpocznie się już 24 października i potrwa do 28 listopada. W tym czasie, codziennie można oddać jeden głos na jedną szkołę, która została zgłoszona do konkursu.

Jak można pomóc wielickiej „trójce” w zdobyciu 1000 nowych książek do szkolnej biblioteki?

- ściągnąć na swój telefon darmową aplikację Empik
- zalogować się lub zarejestrować w programie Mój Empik
- odszukać ikonę konkursu „Tysiąc powodów by czytać”
- spośród wielu zgłoszonych szkół wybrać Szkołę Podstawową nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieliczce
- oddać swój głos na SP3 codziennie aż do 28 listopada

Rejestracja w programie Mój Empik jest darmowa i nie wymaga dokonywania jakichkolwiek zakupów. Alert aplikacji może nam przypomnieć o codziennym oddawaniu głosu na SP3. Aplikację można pobrać np. ze strony Empiku – tutaj.

Czy szkole z Wieliczki uda się zwyciężyć i zdobyć 1000 nowych książek dla swoich uczniów zależy tylko od Państwa i ilości głosów jakie oddacie. Głosować można codziennie do 28 listopada. Z jednego telefonu można dziennie oddać jeden głos. Zachęćcie do tego całą swoją rodzinę i wszystkich znajomych.

W poprzedniej edycji konkursu „Tysiąc powodów by czytać”, 1 z 12 szkół, które zwyciężyły w konkursie była Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach. Pisaliśmy o tym tutaj.


Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce chce zwyciężyć w konkursie Empiku i otrzymać 1000 książek! Pomóż w głosowaniu! - zobacz zdjęcia   

Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce