.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2017-11-09

Szkoła Podstawowa w Sierczy dostała się do programu Dzieciaki do RakietMiesiąc temu, a konkretnie 13 października informowaliśmy na naszej stronie, że Szkoła Podstawowa w Sierczy (jako jedyna w gminie Wieliczka) bierze udział w akcji organizowanej przez Polski Związek Tenisowy - "Dzieciaki do rakiet". Poprzez głosowanie na stworzony przez nich film walczyli m.in. o sprzęt sportowy. Dziś już wiadomo, że się udało.


Zakończyła się rekrutacja szkół do akcji Dzieciaki do Rakiet, realizowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas i Polski Związek Tenisowy. Znamy już 50 podstawówek, w których już wkrótce na lekcjach wychowania fizycznego pojawią się zajęcia tenisowe. Szkoły, które dostały się do programu, otrzymają sprzęt tenisowy, zaś ich nauczyciele przejdą szkolenia organizowane przez Polski Związek Tenisowy.

Aż 181 szkół zgłosiło się do akcji Dzieciaki do Rakiet. Ich filmy oraz galerie konkursowe można oglądać na stronie http://www.dzieciakidorakiet.pl/.Internauci oddali niemal 570 000 głosów, które wyłoniły 40 szkół – finalistów akcji. Pozostałą dziesiątkę wybrała kapituła złożona z organizatorów akcji oraz jej ambasadora, Mariusza Fyrstenberga.

Program Dzieciaki do Rakietma na celu promowanie tenisa wśród dzieci i upowszechnianie tego sportu, inspirowanie i zachęcanie do ruchu oraz aktywności fizycznej. Dzięki tej akcji jeszcze w tym roku w 50 szkołach podstawowych wystartują zajęcia tenisowe w ramach lekcji wychowania fizycznego. Wiosną 2018 roku odbędzie się rywalizacja międzyszkolna, która wyłoni dwudziestkę finalistów akcji. Każda z tych 20 szkół otrzyma bon o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Natomiast szkoła, która wygra krajowy finał, wyjedzie na wyjątkową wycieczkę do Paryża, której główną atrakcją będzie zwiedzanie Disneylandu.

Więcej szczegółów oraz regulamin akcji na stronie www.dzieciakidorakiet.pl.

Akcję Dzieciaki do Rakiet realizują Bank BGŻ BNP Paribas i Polski Związek Tenisowy.

Szkoły, które zakwalifikowały się do akcji Dzieciaki do Rakiet z regionu krakowskiego to:

- Szkoła Podstawowa 31 im. Henryka Jordana
- Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
- Szkoła Podstawowa nr 24 w Krakowie
- Szkoła Podstawowa nr 40 w Krakowie
- Szkoła Podstawowa nr 52 w Krakowie

BNP Paribas – We aretennis

Grupa BNP Paribas jest największym sponsorem tenisa na świecie już od ponad 43 lat. Związek BNP Paribas i tenisa to dużo więcej niż sponsoring – to trwały element budujący wizerunek marki na całym świecie i prawdziwa pasja do sportu, który stał się częścią tożsamości marki grupy.

W roku 1973 Francuska Federacja Tenisowa zamierzała zbudować loże dla honorowych gości turnieju wielkoszlemowego Rolanda Garrosa. Zwróciła się do BNP o wsparcie finansowe tego projektu, w zamian oferując zamieszczenie logo BNP na banerach wokół kortów. Dziś możemy je oglądać na kortach zarówno wielkiego, jak i małego formatu. W sumie na całym świecie logo BNP Paribas pojawia się na ponad 40 kilometrach banerów wokół kortów – zarówno przy okazji turniejów wielkoszlemowych, jak i w szkółkach tenisowych czy rodzinnych klubach.

Ta długotrwała więź BNP Paribas z tenisem miała duże znaczenie dla budowania wizerunku Grupy BNP Paribas. Bank posługuje się hasłem „We aretennis” – Tenis to my. Wynika to z faktu, że grupa angażuje się w rozwój tenisa, jako dyscypliny sportowej i to na wszystkich poziomach: rozgrywek profesjonalnych, rozgrywek amatorskich i juniorów oraz tenisistów niepełnosprawnych. Efektem działań promocyjnych jest również informacyjno-społecznościowy portal www.wearetennis.com.

informacja prasowa   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki