.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2020-06-23

Szybka reakcja dyżurnych wielickiej Policji spowodowała, że pomoc dla nastolatki nadeszła na czas20 czerwca b.r. do operatora WCPR-u wpłynęła informacja, że kilkunastoletnia dziewczynka najprawdopodobniej z powiatu wielickiego chce popełnić samobójstwo. Z treści maila załączonego do informacji wynikało, że dziewczyna zażyła już dużą ilość leków znalezionych w domu. Te informacje zostały natychmiast przekazane oficerowi dyżurnego wielickiej Policji.


Oficer dyżurny wraz z zastępcą wielickiej jednostki rozpoczęli działania od ustalenia miejsca zamieszkania dziewczyny. W tym celu nawiązali błyskawiczny kontakt z policjantami KWP w Krakowie w celu namierzenia urządzenia, z którego została przesłana wiadomość.

Bardzo szybko ustalono, że autorką maila jest 13-letnia mieszkanka Krakowa a nie jak wcześniej podejrzewano powiatu wielickiego. Informację tę przekazano do właściwego komisariatu w Krakowie podkreślając konieczność natychmiastowych działań z uwagi na realne zagrożenie życia dziewczynki. Funkcjonariusze jednego z Komisariatu Policji w Krakowie, wraz załogą karetki pogotowia udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 13- latkę leżącą w łóżku. Dziewczynka była w bardzo osłabiona i natychmiast została zabrana do Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. Niewątpliwie, gdyby nie właściwa i szybka reakcja dyżurnego oraz błyskawiczna interwencja mundurowych, mogłoby dojść do tragedii.

KPP Wieliczka   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki