. carrefour


Opublikowano: 2012-10-05

Targi „Stylo-Dom” już jutro !


Już jutro rozpoczynają się w Wieliczce targi budownictwa, instalacji i wnętrz "Stylo-Dom". Targi będą trwały przez cały weekend  06-07.10.2012r. na terenie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego "Solne Miasto" przy ul. Tadeusza Kościuszki 15 w Wieliczce.

Targi "Stylo-Dom" w Wieliczce będzie to impreza o charakterze lokalnym, dzięki której mieszkańcy powiatu wielickiego, południowego Krakowa i nie tylko będą mogli zapoznać się z ofertą lokalnych przedsiębiorców z branży i wyposażenia wnętrz, budownictwa, instalacji czy ogrzewnictwa. W ramach imprezy zostanie zorganizowany również kiermasz roślin ozdobnych i ogrodowych. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w naszych targach.

Podczas tych targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą producentów, hurtowników, przedstawicieli handlowych. Każdy, kto planuje budowę, urządza, bądź remontuje będzie mógł tutaj znaleźć coś dla siebie. Ciekawie urządzone stoiska, fachowa obsługa, porady to atuty targów. Imprezie towarzyszyć będą konkursy dla zwiedzających i dla wystawców. Podczas konkursu dla wystawców wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach: najciekawszy produkt prezentowany na targach oraz najlepsza aranżacja stoiska. Zostanie również przyznana specjalna nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. Dla zwiedzających przygotowaliśmy nagrody w postaci upominków, jak i cenniejsze, które ufundowały firmy: Leroy Merlin, CM&W Cembruch, Pro Wellness, BK meble.

Targi "Stylo-Dom" będą otwarte dla zwiedzających już od godziny 10:00 natomiast w sobotę 6 października o godzinie 11:00 nastąpi uroczyste otwarcie targów na hali sportowej. Następnie organizatorzy przewidzieli krótki bankiet. Natomiast w niedzielę o godzinie 12:00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursów targowych i wręczenie nagród dla wystawców. Na wielickich targach "Stylo-Dom" można spodziewać się ponad 60 stoisk nie tylko z regionu. Swoje produkty, usługi będą prezentować zarówno producenci jak i hurtownicy i handlowcy. Wstęp na targi jest bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy
Promocja-Targi z Wadowic

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych