.
Opublikowano: 2012-10-05

Targi „Stylo-Dom” już jutro !


Już jutro rozpoczynają się w Wieliczce targi budownictwa, instalacji i wnętrz "Stylo-Dom". Targi będą trwały przez cały weekend  06-07.10.2012r. na terenie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego "Solne Miasto" przy ul. Tadeusza Kościuszki 15 w Wieliczce.

Targi "Stylo-Dom" w Wieliczce będzie to impreza o charakterze lokalnym, dzięki której mieszkańcy powiatu wielickiego, południowego Krakowa i nie tylko będą mogli zapoznać się z ofertą lokalnych przedsiębiorców z branży i wyposażenia wnętrz, budownictwa, instalacji czy ogrzewnictwa. W ramach imprezy zostanie zorganizowany również kiermasz roślin ozdobnych i ogrodowych. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w naszych targach.

Podczas tych targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą producentów, hurtowników, przedstawicieli handlowych. Każdy, kto planuje budowę, urządza, bądź remontuje będzie mógł tutaj znaleźć coś dla siebie. Ciekawie urządzone stoiska, fachowa obsługa, porady to atuty targów. Imprezie towarzyszyć będą konkursy dla zwiedzających i dla wystawców. Podczas konkursu dla wystawców wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach: najciekawszy produkt prezentowany na targach oraz najlepsza aranżacja stoiska. Zostanie również przyznana specjalna nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. Dla zwiedzających przygotowaliśmy nagrody w postaci upominków, jak i cenniejsze, które ufundowały firmy: Leroy Merlin, CM&W Cembruch, Pro Wellness, BK meble.

Targi "Stylo-Dom" będą otwarte dla zwiedzających już od godziny 10:00 natomiast w sobotę 6 października o godzinie 11:00 nastąpi uroczyste otwarcie targów na hali sportowej. Następnie organizatorzy przewidzieli krótki bankiet. Natomiast w niedzielę o godzinie 12:00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursów targowych i wręczenie nagród dla wystawców. Na wielickich targach "Stylo-Dom" można spodziewać się ponad 60 stoisk nie tylko z regionu. Swoje produkty, usługi będą prezentować zarówno producenci jak i hurtownicy i handlowcy. Wstęp na targi jest bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy
Promocja-Targi z Wadowic

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce