.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2020-05-31

Tężnia Kopalni Soli „Wieliczka” otwartaOd 1 czerwca znów można wybrać się do tężni solankowej. Obiekt został ponownie uruchomiony po trwającej od marca przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza do korzystania z solankowych inhalacji – nie tylko leczniczych, ale też bezpiecznych.


Na terenie tężni nie ma obowiązku noszenia maseczek, trzeba jednak pamiętać o zachowaniu co najmniej 2-metrowego odstępu od innych osób. Ci, którzy chcą odetchnąć dobroczynnym słonym powietrzem, obowiązkowo muszą zdezynfekować ręce. Dozownik z płynem znajduje się przy wejściu do obiektu. Jednocześnie w tężni może przebywać maksymalnie 50 osób. Wieża oraz pomosty widokowe na razie pozostają niedostępne dla odwiedzających.

Inhalacje solankowe wspomagają leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych. Przynoszą ulgę alergikom. Spacer po tężni to również doskonały pomysł na chwilę relaksu.

Tężnia solankowa będzie otwarta codziennie w godzinach 9.00-20.00.


Tężnia Kopalni Soli „Wieliczka” otwarta - zobacz zdjęcia   7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki