.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-20

Trasa Górnicza za połowę cenyNa horyzoncie wiosna, a wraz z nią „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Kopalnia Soli „Wieliczka” po raz kolejny włącza się w tę ogólnopolską akcję i w dniach 20-22 marca zaprasza na zwiedzanie Trasy Górniczej w cenie obniżonej o połowę. Promocyjne bilety w sprzedaży już od 27 lutego.


Wejściówki będzie można nabyć online (ebilety.kopalnia.pl), w przedsprzedaży w Biurze Sprzedaży kopalni przy ul. Wiślnej 12 a albo na miejscu, w kasie w nadszybiu szybu Regis. Trasę Górniczą mogą zwiedzać dzieci, które ukończyły 10. rok życia.

Wędrówka Trasą Górniczą daje przedsmak podziemnego fachu. Śmiałkowie krok za krokiem uczą się kopalni, poznają sekrety dawnych i współczesnych górników. Pod okiem doświadczonego przewodnika-przodowego wykonują zadania, dzięki którym lepiej rozumieją zabytkowe wielickie podziemia.

Szczegółowy cennik oraz zasady zwiedzania na www.kopalnia.pl


Trasa Górnicza za połowę ceny - zobacz zdjęcia   7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki