.
wse

dacia
Opublikowano: 2017-03-19

Trasy przejazdu Rajdu Memoriału J. Kuliga i M. Bublewicza 2017 - zobacz mapyPlatinum Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2017 rozpocznie się już za niespełna dwa tygodnie. Znamy już trasy przejazdu tegorocznego rajdu. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas mapami.


Platinum Rajd Memoriał Kuliga i Bublewicza 2017 rozpocznie się 1 kwietnia. Tego dnia zostaną rozegrane cztery odcinki specjalne. Dwa w Brzegach oraz dwa wieczorem w centrum Wieliczki. Natomiast niedzielny etap to trzy przejazdy w Brzegach na nieco zmienionej trasie, zostanie wydłużona. Rajd Memoriał otworzy również kalendarz Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

WieliczkaCity.pl specjalnie dla swoich czytelników i wszystkich fanów rajdów, którzy wybierają się do Wieliczki na Platinum Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza przygotowała szczegółowe mapki wszystkich trzech tras. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi mapami na których znajdziecie wszelkie niezbędne dla kibiców informacje.


Trasy przejazdu Platinum Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2017 - mapy

 
 Rajd Memoriał Kuliga Brzegi mapa Rajd Memoriał Kuliga Wieliczka mapa  Rajd Memoriał Wieliczka Brzegi 2 mapa 
 Trasa OS Brzegi
(sobota 1 kwietnia)
 Trasa OS Wieliczka Rynek
(sobota 1 kwietnia)
  Trasa OS Brzegi Jeziora
(niedziela 2 kwietnia)
     


   
Dzień Gier Planszowych  
Data: 13 maja 2017 r.
Lokalizacja: Wieliczka

W sobotę 13 maja od godz. 10.00 Sala na poddaszu wielickiej biblioteki oraz nasze planszówkowe zbiory zostaną oddane w ręce graczy.
Dzień Gier Planszowych
Wernisaż wystawy Katarzyny Zalewskiej \"Z ODDALI\"  
Data: 6 maja 2017 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Z ODDALI to tytuł wystawy Katarzyny zalewskiej, której wernisaż odbędzie się 6 maja o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.
Wernisaż wystawy Katarzyny Zalewskiej \"Z ODDALI\"