.
Opublikowano: 2019-03-07

"Trzeźwość jak Niepodległość" - spotkanie z Pawłem Maciwodą - basistą zespołu SCORPIONSJuż w piątek 8 marca w sali audytoryjnej Kampusu Wielickiego odbędzie się spotkanie z Pawłem Maciwodą - basistą zespołu SCORPIONS.


Spotkanie organizowane z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce we współpracy z MGOPS w Wieliczce poprowadzi raper PAX współprowadzący program RABAN w TVP, członek zespołu MUODE KOTY - https://www.muodekoty.com/ .

Serdecznie zapraszamy!

KPP Wieliczka

   

Letnie koncerty górniczej orkiestry  
Data: 6, 13, 20 i 27 lipca
Lokalizacja: Wieliczka

Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Kopalni Soli „Wieliczka” nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół działający nieprzerwanie od roku 1830 zachwyca nie tylko muzyką marszową, ale też własnymi aranżacjami przebojów rock i pop. Letnie koncerty w plenerze to już tradycja – górnicza orkiestra zaprasza w każdą wakacyjną sobotę o godz. 11.00 do Parku św. Kingi. Wstęp wolny.
Letnie koncerty górniczej orkiestry
Dni św. Kingi 2019  
Data: 20-21 lipca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zapraszają na coroczne święto naszego miasta – DNI ŚW. KINGI, które odbędzie się w dniach 20-21 lipca na parkingu miejskim przy ulicy Dembowskiego.
Dni św. Kingi 2019