bmw


.


leroy merlin

wse

kabaret

Opublikowano: 2020-01-13

Turniej Carcassonne i wieczór gierW piątek 31 stycznia zapraszamy, po raz pierwszy w nowym roku, na wieczór z planszówkami. Gramy w godzinach 16:00 – 21:00. Zapraszamy!


Ferie zbliżają się wielkimi krokami, a jak powszechnie wiadomo jest to najlepszy czas na spędzenie czasu w gronie znajomych osób. Do Waszej dyspozycji trafi ponad 50 tytułów gier zgromadzonych w naszej bibliotece!

Będzie to wieczór specjalny, podczas którego rozegramy również Turniej Carcassonne - gry cieszącej się niesłabnąca popularności od kilkunastu lat! Wierzymy, że w Wieliczce i okolicach jest już wielu mistrzów gotowych do zmierzenia się z innymi graczami. Zapisz się już dziś, graj z nami i wygraj cenne nagrody!

W Turnieju może wziąć udział każda osoba powyżej 7 roku życia, która zgłosi wcześniej swój udział (liczba uczestników jest ograniczona). Turniej odbywać się będzie w godzinach 17:00 – 19:00.
Zanim się zgłosisz, przeczytaj koniecznie nasz regulamin dostępny TUTAJ

Jak się zgłosić do udziału w Turnieju?
- e-mail: dzialdzieciecy@biblioteka.wieliczka.eu
- tel: 12 385 88 12
- osobiście w Dziale dla Dzieci i Młodzieży wielickiej biblioteki
Na Wieczór planszówek - dla każdego bez wyjątków - WSTĘP WOLNY

Partnerem i sponsorem nagród w wydarzeniu jest Centrum Gier Bard.
Serdecznie zapraszamy!

Autor: KP

   

Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016