.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-14

Tydzień Pomocy Ofiarom PrzestępstwW dniach od 21 do 28 lutego 2020 roku, na terenie powiatu wielickiego, realizowana będzie kampania „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”


Z założenia szczytnym celem wskazanego przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi społeczeństwa oraz instytucji państwowych i samorządowych na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Istotnym przesłaniem prowadzonych w tym czasie działań, winno być uświadomienie osób pokrzywdzonych, że mogą liczyć na wsparcie i pomoc nie tylko podczas tego tygodnia, ale również na co dzień. Z oferowanej pomocy, może skorzystać każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Jednocześnie przypominamy, iż dyżurni wielickiej komendy jak również komisariatów w Gdowie i Niepołomicach są do dyspozycji przez całą dobę, stwarzając każdej pokrzywdzonej osobie, możliwość do złożenia zawiadomienia o przestępstwie lub uzyskania profesjonalnej porady.

   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki