.
Opublikowano: 2019-06-12

Uczniowie SP w Byszycach zajęli III miejsce w VIII Finale Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować"11 czerwca 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Byszycach zdobyli III miejsce w VIII Finale Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanym w Warszawie przez WOŚP.


W stolicy 15 szkół podstawowych z całej Polski zakwalifikowanych do finału rywalizowało o miejsce na podium. Finaliści wzięli udział w grze miejskiej. Przemierzyli 15 punktów, które były ulokowane w nietypowych miejscach. Odwiedzili m.in. Muzeum Nurkowania, Niewidzialną wystawę, Muzeum Powstania Warszawskiego i wiele innych. W każdym miejscu drużyny /4 uczniów + nauczyciel/ sprawdzały swoją wiedzę i umiejętności z udzielania pierwszej pomocy.

SP w Byszycach   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych