.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2015-12-14

Ukradł kilkanaście TOI TOI'ów


W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Niepołomicach zatrzymali sprawcę kradzieży 13 sztuk przenośnych toalet TOI TOI.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Policjanci działając na podstawie zebranych informacji, udali się do miejsca zamieszkania sprawcy gdzie w trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych oraz mieszkalnych ujawnili 13 skradzionych toalet. Mężczyzna został zatrzymany. Wartość skradzionych kabin szacuje się na około 36 tys zł. Odzyskane kabiny zostały zwrócone pokrzywdzonemu.

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020