bmw
.


leroy merlinkabaret

Opublikowano: 2015-12-14

Ukradł kilkanaście TOI TOI'ów


W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Niepołomicach zatrzymali sprawcę kradzieży 13 sztuk przenośnych toalet TOI TOI.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Policjanci działając na podstawie zebranych informacji, udali się do miejsca zamieszkania sprawcy gdzie w trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych oraz mieszkalnych ujawnili 13 skradzionych toalet. Mężczyzna został zatrzymany. Wartość skradzionych kabin szacuje się na około 36 tys zł. Odzyskane kabiny zostały zwrócone pokrzywdzonemu.

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU