. carrefour


Opublikowano: 2019-02-08

Ukradł z Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce obraz i krzesłaDziś rano doszło w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce do kradzieży obrazu oraz… dwóch krzeseł.


Jak poinformowała nas podkom. Magdalena Chwastek z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, około godziny 9:00 rano do budynku centrum kultury na wielickim rynku wszedł mężczyzna, który dokonał kradzieży obrazu oraz dwóch krzeseł. Jak się okazało jego czyn został zarejestrowany na monitoringu. Na miejscu pojawili się wieliccy policjanci, którzy po zapoznaniu się z nagraniem z monitoringu rozpoznali sprawcę. Policjanci udali się do jego miejsca zamieszkania gdzie odnaleźli skradzione przedmioty, a mężczyznę zatrzymali. Zarówno obraz jak i krzesła powróciły do CKiTu. Wartość skradzionych przedmiotów to około 1100 zł.   

9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando
Rozmowy przy wspólnym stole...  
Data: 29 maja 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: dzieci, młodzież, dorosłych na czwarte spotkanie w cyklu: "Rozmowy przy wspólnym stole - NIE MA DZIECI, SA LUDZIE, które odbędzie się w Wielickiej Mediatece, w dniu 29 maja 2019 roku, o godzinie 10:00. W rozmowie gościnny udział wezmą dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Wieliczce.
Rozmowy przy wspólnym stole...