. majowapark

Opublikowano: 2019-02-08

Ukradł z Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce obraz i krzesłaDziś rano doszło w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce do kradzieży obrazu oraz… dwóch krzeseł.


Jak poinformowała nas podkom. Magdalena Chwastek z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, około godziny 9:00 rano do budynku centrum kultury na wielickim rynku wszedł mężczyzna, który dokonał kradzieży obrazu oraz dwóch krzeseł. Jak się okazało jego czyn został zarejestrowany na monitoringu. Na miejscu pojawili się wieliccy policjanci, którzy po zapoznaniu się z nagraniem z monitoringu rozpoznali sprawcę. Policjanci udali się do jego miejsca zamieszkania gdzie odnaleźli skradzione przedmioty, a mężczyznę zatrzymali. Zarówno obraz jak i krzesła powróciły do CKiTu. Wartość skradzionych przedmiotów to około 1100 zł.   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.