.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-02-08

Ukradł z Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce obraz i krzesłaDziś rano doszło w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce do kradzieży obrazu oraz… dwóch krzeseł.


Jak poinformowała nas podkom. Magdalena Chwastek z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, około godziny 9:00 rano do budynku centrum kultury na wielickim rynku wszedł mężczyzna, który dokonał kradzieży obrazu oraz dwóch krzeseł. Jak się okazało jego czyn został zarejestrowany na monitoringu. Na miejscu pojawili się wieliccy policjanci, którzy po zapoznaniu się z nagraniem z monitoringu rozpoznali sprawcę. Policjanci udali się do jego miejsca zamieszkania gdzie odnaleźli skradzione przedmioty, a mężczyznę zatrzymali. Zarówno obraz jak i krzesła powróciły do CKiTu. Wartość skradzionych przedmiotów to około 1100 zł.   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki