.


wse

Opublikowano: 2019-02-08

Ukradł z Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce obraz i krzesłaDziś rano doszło w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce do kradzieży obrazu oraz… dwóch krzeseł.


Jak poinformowała nas podkom. Magdalena Chwastek z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, około godziny 9:00 rano do budynku centrum kultury na wielickim rynku wszedł mężczyzna, który dokonał kradzieży obrazu oraz dwóch krzeseł. Jak się okazało jego czyn został zarejestrowany na monitoringu. Na miejscu pojawili się wieliccy policjanci, którzy po zapoznaniu się z nagraniem z monitoringu rozpoznali sprawcę. Policjanci udali się do jego miejsca zamieszkania gdzie odnaleźli skradzione przedmioty, a mężczyznę zatrzymali. Zarówno obraz jak i krzesła powróciły do CKiTu. Wartość skradzionych przedmiotów to około 1100 zł.   

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli