.


kabaret

Opublikowano: 2019-10-15

Ukradli samochód. Po niespełna godzinie od zgłoszenia kradzieży, jeden ze złodziei był już w rękach policji.W piątek 11 października w godzinach popołudniowych do niepołomickiej policji wpłynęło zgłoszenie od mieszkanki Niepołomic dotyczące kradzieży samochodu marki Volkswagen Golf.


Kobieta zgłosiła kradzież samochodu, który pożyczyła od swojego znajomego. Jak wynikało z jej relacji skradziony samochód dzień wcześniej zaparkowała na parkingu przy jeden z ulic w Niepołomicach pozostawiając prawdopodobnie kluczyki w drzwiach.

Tuż po zgłoszeniu kryminalni z Niepołomic m.in. dzięki analizie miejskiego monitoringu wytypowali kilka osób, które przebywały w rejonie parkingu. Wśród tych osób było dwóch mężczyzn znanych już wcześniej policjantom. Jak się okazało założenia były słuszne, jeszcze tego samego nich jeden z nich – 22-latek trafił w ręce policji, jego kompan, 42-latek został zatrzymany na drugi dzień kiedy próbował się ukryć wyjeżdżając do sąsiedniego województwa. Policjanci odzyskali skradziony pojazd, który złodzieje ukryli na terenie sąsiedniego powiatu. Zatrzymani byli zaskoczeni szybkością działania policjantów. 22 latka policja zatrzymała już po niespełna godzinie od zgłoszenia kradzieży przez kobietę. Samochód wrócił do prawowitego właściciela, a o losach złodziei zadecyduje w najbliższym czasie Sąd.
   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki