.wse

kabaret


Opublikowano: 2015-07-21

Ukradli wędki


Policjanci Komisariatu w Gdowie zatrzymali osoby, które w dniu 8 lipca 2015 roku dokonały kradzieży wędek.

fot. KPP Wieliczka

Dyżurny Komisariatu Policji w Gdowie został zawiadomiony prze właściciela sklepu wędkarskiego z Marszowic o tym, że nieznane mu osoby dokonały kradzieży kilkunastu wędek o łącznej wartości powyżej 2000 złotych. W toku podjętych czynności ustalono tożsamość sprawców. Okazało się, że sprawcy to mieszkańcy Bochni w wieku 24 lat. Łącznie zatrzymano trzy osoby. Podczas wykonanych przeszukań pomieszczeń zajmowanych przez sprawców policjanci ujawnili 14 sztuk wędek pochodzących ze sklepu w Marszowicach. Dwie osoby usłyszały zarzut kradzieży i usiłowania kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Dobrowolnie poddali się karze.Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli