.


Opublikowano: 2019-09-17

Ul. Dembowskiego. Samochód uderzył w drzewo i wpadł do rowu z wodą.Wczoraj wieczorem, tj. 16 września br. w Wieliczce na ulicy Dembowskiego doszło do zdarzenia drogowego w którym kierujący samochodem osobowym na szczęście nie doznał poważnych obrażeń mimo iż zdarzenie wyglądało na poważne.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik z KPP w Wieliczce, w poniedziałek wieczorem, około godziny 21:00 na ulicy Dembowskiego, kierujący samochodem osobowym marki Renault, jadąc w kierunku centrum miasta nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo, a następnie wpadł do pobliskiego rowu z ciekiem wodnym. Po przybyciu na miejsce strażaków z PSP Wieliczka okazało się, że kierowca jest unieruchomiony przez zablokowane pasy. Strażacy ewakuowali 25-letniego kierowcę oraz wydobyli samochód z fosy przy użyciu wyciągarki.   

Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
Wieczór z Horrorem  
Data: 22 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątkowy wieczór 22 listopada zapraszamy na mroczny acz wyjątkowy Wieczór z Horrorem w naszej bibliotece.
Wieczór z Horrorem