.


leroymerlin

Opublikowano: 2019-09-17

Ul. Dembowskiego. Samochód uderzył w drzewo i wpadł do rowu z wodą.Wczoraj wieczorem, tj. 16 września br. w Wieliczce na ulicy Dembowskiego doszło do zdarzenia drogowego w którym kierujący samochodem osobowym na szczęście nie doznał poważnych obrażeń mimo iż zdarzenie wyglądało na poważne.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik z KPP w Wieliczce, w poniedziałek wieczorem, około godziny 21:00 na ulicy Dembowskiego, kierujący samochodem osobowym marki Renault, jadąc w kierunku centrum miasta nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo, a następnie wpadł do pobliskiego rowu z ciekiem wodnym. Po przybyciu na miejsce strażaków z PSP Wieliczka okazało się, że kierowca jest unieruchomiony przez zablokowane pasy. Strażacy ewakuowali 25-letniego kierowcę oraz wydobyli samochód z fosy przy użyciu wyciągarki.   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki